Catering Firmaları Arasında Saray Yemek

İstanbul Yemek Firmaları arasında, modern üretim tesisimiz ve üretim kapasitemiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Saray Yemek Catering Şirketi olarak, isterseniz şirketinizde Yerinde Üretim hizmeti, isterseniz Taşımalı Yemek hizmeti sunuyoruz. 4.000 m² alanda kurulu olan fabrikamızda üretilen yemekleri müşterilerimize ulaştırarak Taşıma hizmeti verdiğimiz gibi. İhtiyaca göre şirketinizde sıfırdan yapılan mutfak-yemekhanelerde yemek üretimini gerçekleştirerek Yerinde Üretim hizmeti veriyoruz.

Catering Nedir?

Catering firmaları, genel olarak toplu yemek ihtiyacını karşılamak için kapsamlı hizmet veren şirketlerdir. Catering hizmeti, şirketlerin çalışanlarına, düğün-nişan gibi davetlerde konuklara ve her türlü organizasyonda misafirlere yemek hizmetinin en iyi şekilde sunulmasını kapsar. Tabldot Yemek şeklinde olabileceği gibi, Alakart menü hizmeti de sunulabilir. Bu hizmetler Yerinde Üretim şeklinde karşılanabileceği gibi, Catering Firması kendi tesisinde ürettiği yemekleri toplu olarak Taşıma Yemek Hizmeti şeklinde olabilir.

Tabldot Yemek Hizmeti, Yerinde Tabldot Yemek Menüleri

Catering Firmaları ile çalışmanın avantajları

Şirketinizde veya özel organizasyonlarınızda Catering hizmeti almanız size bir çok avantaj sağlar. Öncelikle, yemek hizmetini en uygun fiyata, en sorunsuz şekilde catering firmaları size sunar. Yemek üreten firmalar bünyelerinde Gıda Mühendisleri, Diyetisyenler, usta Aşçıbaşılar bulundurdukları için, yemeklerinizin hem sağlıklı, hem güvenilir, hem de lezzetli olacağını bilirsiniz.

Alacağınız Tabldot Yemek Menüsü hizmeti genellikle özenle seçilerek, size özel olarak hazırlanır.

Özellikle İstanbul Catering Firmaları açısından oldukça büyük bir iş hacmine sahip. Büyüklü küçüklü şirketler, Düğün-Nişan-Doğumgünü gibi organizasyonlarda Catering Şirketleri sıkça tercih edilmekte.

Catering Firmaları Yemek Üretim Hizmeti

Catering Şirketi Seçerken Dikkat Edilecekler

Toplu Yemek-Catering hizmeti hızla büyüyen bir sektör olduğu için, oluşan rekabetin içinde hijyen-sağlık-kalite gibi önemli konulara önem verilmeli. Yemek hizmeti almaya karar verdiğinizde, bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

Öncelikle Catering Şirketi seçerken Hijyen kurallarına uygun üretim yaptığını kontrol etmeli, sahip olduğu üretim sertifikalarını incelemelisiniz.

Yemek üretiminde kullanılan malzemelerin markaları-kaynakları ile ilgili bilgi istemelisiniz. Kalitesiz ve sağlıksız malzeme kullanarak ucuza üretim yapmaya çalışan şirketlere dikkat etmelisiniz. Ayrıca üretimde katkı maddeleri kullanılmadığından emin olmalısınız.

Catering Şirketi'nin menüleri şirketinizin ihtiyaçlarına göre uzman kişilerce hazırladığına emin olmalısınız. Her şirketin çalışan profili, yemek ihtiyacı, alacağı hizmetin çeşidi birbirinden farklıdır. Yemek firmanızdan size özel hizmetler sunmasını istemelisiniz.

Catering Firması Seçerken Hijyene dikkat edin