KALİTE VE HİJYEN

  • Üretim alanlarına girişlerde, eller yıkanıp dezenfekte edilerek geçilen Hijyen Sanitasyon Bantları kullanıyoruz.
  • Şehir şebeke suyunu arıtma sistemlerinden geçirip, günlük 'Serbest Klor Testi' yaparak kullanıyoruz.
  • PERSONEL ÇAMAŞIRHANE VE ÜTÜ ODASI


Saray Yemek olarak; satınalma, üretimin tüm aşamaları, servis ve servis sonrasında Toplam Kalite anlayışıyla çalışmaktayız. Her yıl tekrar eden denetimlerle, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 / HACCP Gıda Güvenlik Yönetim Sistemi ve TSE Hizmet Yeterlilik belgeleri yenilenmektedir.

Satınalma yaparken, piyasanın en kaliteli markalarını tercih ediyor, sebze ve meyveleri halden (İBB Sebze Meyve Hali) günlük taze olarak tedarik ediyoruz.

Üretim aşamalarında Gıda Mühendisleri denetiminde hijyen kurallarına uygun bir şekilde çalışıyoruz. Üretim alanlarına girişlerde, eller yıkanıp dezenfekte edilerek geçilen Hijyen Sanitasyon Bant sistemleri kullanıyoruz. Şehir şebeke suyunu arıtma sistemlerinden geçirip, günlük Serbest Klor Testi yaparak kullanıyoruz. Aylık olarak İSDAŞ tarafından Depo dezenfeksiyonu ve doğrulama analizleri yapılıyor.

Periyodik hijyen muayenesi ve gıda kontrol analizleri, akredite gıda kontrol laboratuvarı tarafından düzenli olarak yapılıyor. Üretimde çalışan tüm personelimiz, M.E.B. onaylı "Hijyen Sertifikası" sahibi olmak zorundadırlar. Ayrıca çalışanlarımıza şirket bünyesinde, İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı tarafından düzenli olarak Hijyen, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri de veriliyor.

Üretilen tüm mamullerden Şahit Numunesi alınarak 72 saat uygun koşullarda muhafaza ediliyor.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Firmamız yasal şartlarının bilincinde, kuruluşumuzun amacına; ISO 9001 ve ISO 22000 sistem şartlarına uygun olarak, çalışanları ve ilgili tüm dış kuruluşlar ile iletişim içinde, personelinin katılımıyla en yüksek fayda oluşturmayı, %100 gıda güvenliği ve müşteri memnuniyetiyle, birleşmiş kontrol sistemlerinin uygulanması, ölçülebilir hedefler ile desteklenmesi ve gözden geçirme uygulamalarıyla sürekli geliştirilmesini ilke edinmiştir. Hazır yemek sektöründeki yerini hep bir üst noktaya çıkartmayı amaçlamaktadır.

KALİTE HİJYEN BELGELERİMİZ

Üretimin her aşamasında kalite ve hijyenden ödün vermeden lezzetli ve sağlıklı yemekleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, TSE Hizmet Yeterlilik gibi gerekli tüm belgelere sahibiz.

Tüm belgerleri PDF olarak indirin   

KULLANDIĞIMIZ MARKALAR

Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli yemekler için kullanılan malzemelerin en iyilerden seçilmesi gerekir. Saray Yemek olarak, kullandığımız malzemeleri sektörün en iyi firmalarının en kaliteli ürünleri arasından seçiyor sizlere en iyisini sunuyoruz.

Kullandığımız Markalar